Reklamní sdělení
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

O nás

Jsme hudební duo zkušených muzikantů z okresu Blansko s mnohaletou praxí i v bývalých známých hudebních souborech jako např. Inflex, Vermona, Korál, Kent, Surf, Nota Bene, Sprint,... . Hrajeme na plesech, narozeninových večírcích, svatbách a na jiných společenských a kulturních akcích. 
Náš repertoár zahrnuje skladby mnoha hudebních žánrů pro všechny generace.
Hlavním působištěm našeho dua je okres Blansko, jsme však schopni zajistit hudební produkci v širším teritoriu, tzn. i v rámci celé Moravy, případně i v  bližších oblastech Čech.
Již teď se těšíme na naši budoucí spolupráci.
Pro informace o podmínkách hudební produkce a honoráři i v případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky, mailem, nebo můžete vyplnit formulář níže a poslat nám Váš dotaz

Nástrojové (a jiné) obsazení:

Ivanka Kopecká

Klávesy, zpěv, úsměvy, správce not, bedňačka, tiskový mluvčí kapely

Martin Musil

Baskytara, zpěv, zvuk, developer scény, řidič, bedňák, manažer call centra kapely

 

Formulář pro zaslání dotazu:

Vyplňte Vaše kontaktní informace (mail, telefon)
Napište nám zprávu